Avukat Arabulucu Ebru GÜLÜM GÖK

Sosyal Ağlarda Paylaş:
Pin Share

Avukat Arabulucu Ebru GÜLÜM GÖK – Kurucu Ortak Avukat 

 

Uzmanlık Alanları :Kira Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku , Ceza Hukuku

 

Konuştuğu Diller :İngilizce

 

E-Posta : ebru@onembaltaci.com

 

Avukat Arabulucu Ebru GÜLÜM GÖK, İstanbul-Bakırköy doğumlu olup Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunudur. İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık mesleğini yürütmektedir. Aynı zamanda T.C. Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanlığı’na bağlı olarak genel anlamda ve İş Hukukunda uzman arabulucu olarak arabuluculuk faaliyeti; T.C. Adalet Bakanlığı Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı’na bağlı olarak uzlaştırmacılık faaliyeti yürütmektedir.

Türk Patent Enstitüsü tarafından yapılan sınavda başarılı olarak Marka Vekili olmaya da hak kazanmıştır.  

Önem & Baltacı Hukuk Bürosunun finansal işlerinden sorumlu ortağıdır. İş Hukuku, Aile Hukuku ve Kira Hukuku departmanlarının sorumlu avukatıdır.

Başta Kira Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku olmak üzere tüm dava ve icra birimlerinde uzun yıllar avukat olarak çalışmıştır. Kurucu ortağı olduğu Önem Hukuk Bürosu’nda uzun yıllar çalıştıktan sonra 2017 yılından itibaren Baltacı Avukatlık Ofisi ile şirketlerini birleştirmiş ve Önem & Baltacı Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu’nda kurucu ortak olarak bireysel ve kurumsal müvekkillerine hukuki hizmet vermektedir.